geka-proje
sayfa-img

Bir Alternatif Turizm Seçeneği Olarak Yamaç Paraşütü Projesi

Proje tanıtımı

Ölüdeniz de bulunan Türkiye nin en meşhur yamaç paraşütü alanı olan Babadağ dan sabahtan akşama tandem uçuşları ile macera severlere hizmet vermektedir. Yamaç paraşütü sporunu bir profesyonel ile birlikte deneyimlemek isteyenleri konaklama alanlarından servisle Babadağ ına ulaştırdıktan sonra gerekli bilgilendirmeleri yapan pilotlarımız macera severlerin keyifli bir deneyim edinmelerini sağlamaktadır. Halen Tripadvisor gibi uluslararası sitelerde dünya genelinde en yüksek beğeni oranına sahip olan firmamız bölgenin alternatif turizm potansiyelini geliştirmek ve spor, macera ve doğa turizmi için bölgeyi ziyaret edenlerin sayısını ve konaklamasını da arttıracak bir proje planlamıştır. Projeye göre, firmamız; dünyanın kanat ağırlığı en az ancak rüzgar limitleri en yüksek yeni nesil yamaç paraşütü ekipmanlarından satın alarak ekipman altyapısını güçlendirecek, pandemi öncesi 9000 uçuşunun 7000 ini gerçekleştirdiği Çin pazarından daha fazla gelir elde edebilmek için bu ülkede uluslararası bir fuara katılım sağlayacak, yüksek kilolu bireylerin sorunsuz uçuşunu sağlayabilecek standartta uçuş ekipmanlarına sahip olacak, Uçuşları daha eğlenceli ve tercih edilebilir kılmak üzere uçuş ekipmanları üzerine monte edilebilen canlı yayın kamera sistemleri satın alacak, Çin in en bilinen sosyal medya platformlarından wechat, tiktok, weibo gibi sitelerde firmamızın ve bölgemizin aktif tanıtımını gerçekleştirecek, müşterilerin ve hizmetlerin etkin tanıtımı için bir adet yazılım satın alacak, kaliteli ve profesyonel hizmetlerini yaymak amacıyla 8 yeni personel istihdam edecek ve bölgenin ve Kalkınma Ajansının etkin tanıtımı gerçekleştirilecektir. Özetle, projeyle birlikte hizmet kalitemizi modern ekipmanlar ve altyapı güçlendirmeleriyle yenilemeyi, uluslararası portföyümüzü genişletmeyi hedeflerken bölgedeki özellikle kış aylarında da uçuş yapmayı tercih eden yabancı turistlerin konaklama süresini arttırmayı ve bölgeye daha fazla ziyaretçi çekmeyi planlamaktayız.

 

Proje ile birlikte;

Dünyanın kanat ağırlığı en az ancak rüzgar limitleri en yüksek yeni nesil yamaç paraşütü ekipmanlarından satın alarak ekipman altyapısını güçlendirildi.

Yüksek kilolu bireylerin sorunsuz uçuşunu sağlayabilecek standartta uçuş ekipmanlarına sahip olundu

Uçuşları daha eğlenceli ve tercih edilebilir kılmak üzere uçuş ekipmanları üzerine monte edilebilen canlı yayın kamera sistemleri dahil edildi .