Fethiye-Ölüdeniz | Tekne turları-Tekne turu fiyatları 2022

Ölüdeniz Tekne Turu

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz Adres: Ölüdeniz Plajı

Aktivite Süresi: 10.00 - 16.00 saatleri arası

Ücretsiz İptal Süresi: 24

Fethiye’nin dünyaca ünlü plajı Ölüdeniz’in turkuaz rengi koylarında ve plajlarında "Hanuman Travel" farkı ile yapacağınız günübirlik tekne turlarıyla, tatilinize başka bir anlam katacaksınız.  Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi, St. Nicholas Adası, Akvaryum Koyu, Soğuk Su Koyu ve Deve Plajını ziyaret edecek ve masmavi koyların keyfini tüm gün sürebileceksiniz

 

ROTA:

1- Mavi Mağara

Turumuzun ilk durağı burasıdır. Masmavi denizin berrak sularında yüzüp, mağaraya yüzerek içine girdiğinizde gizemli güzelliği ile buluşacak ve su altını izleyerek eşsiz bir keşfe çıkacaksınız. 

2- Kelebekler Vadisi

Ölüdeniz'in en popüler vadisine yolculuk sırasında yüksek kayalıklar arasında kalmış, turkuazın bir kaç tonuna şahitlik edecek ve doğal kalmayı başarmış nadir sahillerden biri ile karşılaşacaksınız. Bünyesinde seksenden fazla kelebek türü barındıran "Kelebekler Vadisi"  içerisinde yürüyüş yaparak Babadağ’ın yüksek irtifalarından süzülüp gelen vadinin dik kayalıkları arasında oluşmuş şelaleyi görebilirsiniz. Bolca vadi fotoğrafları çekeceğiniz eşsiz güzellikleri anılarınıza kaydedeceğiniz durak noktamızdır.

3- St. Nicholas Adası

Tarihi yapıtları ve ada üzerinde ki kilisesinden adını almış 3. durak noktamız "St. Nicolas Adası" tarihe merak sarmış kişilerin ilgi odağı olan nadir konumlardan birisidir.. Ulaşımı sadece tekne ve botlarla olan  tarihi adada aynı zamanda öğle yemeği verilmektedir. Dilediğiniz menüyü açık büfeden alabilir, adayı ve tarihi yerleri gezip görebilir, antik bir adanın masmavi tarihi sularında yüzebilirsiniz.

4- Akvaryum Koyu

Mavinin elli tonunu göreceğiniz ve su altının eşsiz güzelliklerini keşfedebileceğiz mükemmel bir koy olan "Akvaryum Koyu" 4. durak noktamız. Dalış yapanların da uğrak notalarından biri olan koyda vereceğimiz bir yüzme molasının ardından turumuza devam ediyoruz.

5- Soğuk Su Koyu

Ölüdeniz tekne turunun en gözde koylarından birisi olan "Soğuk Su Koyu" dağın yamacında çamların içerisinde kalmış, deniz suyu ve tatlı suyun birleştiği bir noktada yer almaktadır. Buz gibi ve berraklığı ile yüzmeye doyamayacağınız deniz suyu içerisinde keyifli deneyimler edinebilirsiniz. Ölüdeniz tekne turunu sonlandırmadan önce yaklaşan gün batımının tadını çıkartmak için güneşe bakıp günün sizde bıraktığı mutluluğu hissedebilirsiniz. "Ölüdeniz Tekne Turu" muzda son koya devam ediyoruz.

6- Deve Plajı

Sakin suları ve küçük sahili sayesinde günün son deniz keyfini çıkartmak ve günbatımı keyfi yapmak isteyenler için son durağımız "Deve Plajı" buradan devam edip Ölüdeniz plajına geliyor ve Ölüdeniz tekne turunu sonlandırmış oluyoruz.  

Program

NE ZAMAN & NEREDE: 10:45 Hanuman Ofis önünde buluşma

kALKIŞ SAATİ: 11:30 

DÖNÜŞ SAATİ: 16:00

DAHİL HİZMETLER: Rehberlik, öğlen yemeği ve giriş ücretleri.

YANINIZA NE ALMALISINIZ: Mayo, Havlu, Şapka, Gözlük, Güneş kremi ve içecekler için nakit para

NOT: Hava ve rüzgar durumuna bağlı olarak bazı koylara yaklaşmak mümkün olmadığından rota değişkenlik gösterebilir.

 

Fiyatlar

1 Nisan 2023 - 30 Haziran 2024

1700

Yorumlar

Paylaş:

İlginizi Çekebilir

Fethiye- Kayaköy - Ölüdeniz ATV motor kiralama, ATV safari turu, günlük ATV kiralama fiyatları ve ATV turları fiyatları 2022. Online rezervasyon - Koşulsuz İade 4x4 Deneyimi Kayaköy - Fethiye

Fethiye ATV - Quad Bike Safari Turu

Muğla / Fethiye / Kayaköy - Fethiye

3 hours

  • Fiyat 1650
Dalyan Turu... Deniz Kaplumbağası Fethiye/Merkez

Dalyan Turu

Muğla / Dalyan / Fethiye/Merkez

10 hrs

  • Fiyat 1400
Parasaling... Su Sporları Ölüdeniz

Parasaling

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

10 minutes

  • Fiyat 4200
GİFT KART... En Sıradışı Hediye Ölüdeniz

GİFT KART

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

24 hrs

  • Fiyat 5000