Fethiye Jeep Safari - Saklıkent Kanyonu, Çamur Banyosu 2022

Jeep Safari

Muğla / Fethiye / Fethiye Adres:

Aktivite Süresi: 8 hours

Ücretsiz İptal Süresi: 24 saat

Fethiye Jeep Safari Turu sabah 08:00 saatlerinde başlayıp akşam 17:30 da son bulur ve tam günlük bir aktivitedir.  Bölgedeki turlar Nisan ayında başlayıp Ekim ayı sonuna kadar devam ederken Fethiye Jeep Safari fiyatları tam günlük bir aktivite için oldukça caziptir.  Jeep Safari Turumuz kahvaltının ardından 8:30'da siz değerli konuklarımızın otellerinden alınmasıyla başlar ve 6 ayrı noktayı ziyaret etmek üzere yola çıkılır.  Yolculuk için rahat kıyafetler tercih edilir.  Çünkü çıkabilecek bir su savaşı sonrası ansızın kendinizi ıslak bulabilirsiniz.

ROTA:

 

1. TLOS ANTİK KENTİ :  Yaklaşık olarak 4000 senelik bir geçmişe sahip olan Antik Kent 4 ayrı imparatorluğun izlerini taşımaktadır ve bu antik şehirde birçok kaya mezarı, kilise, roma hamamı, antik tiyatro ve Osmanlı kalesi görmeniz mümkündür. Likya, Roma, Bizans ve Osmanlı devletlerinden izler taşıyan bu antik kentte vereceğimiz bir fotoğraf molasının ardından turumuz devam etmektedir.

2. YAKAPARK :  Akdağlardan eriyen karların oluşturduğu yeraltı kaynaklarıyla beslenen buz gibi suların aktığı Yakapark Doğa Parkı olarak bilinen bölge doğasıyla sizi kendine hayran bırakacaktır.  Sular o kadar soğuktur ki içerisinde bir süre kalabilen misafirlerimize küçük ödüller verilmektedir.  Yeşilliği ve doğasıyla fotoğraf doyamayacağınız bir noktadır. Alabalıkların yetiştirildiği restoranlar mevcuttur. 

3. SAKLIKENT KANYONU :  Saklıkent durağımız aynı zamanda öğle yemeğinin yeneceği bölgedir.  Buz gibi akan suyun kenarında birçok çeşitte meze, tavuk veya balık ve vejetaryen besinlerin bulunduğu menülerimiz mevcuttur. Avrupa’nın ikinci büyük kanyonu olan Saklıkent'te yemek sonrası 45 dakikalık bir kanyon yürüyüşü yapma imkanımız vardır.  Aktivite olarak ise 60m yükseklikten atlayabileceğiniz Bangee Jumping ve Rafting bulunmaktadır. 

4. ÇAMUR BANYOSU :  Yağışlar ve akarsular sayesinde toplanan yüksek mineralli ve kokusuz çamur nehir kenarında doğal bir havuz meydana getirir. Çamurun vücuda sürülüp 10-15 dk beklenip yıkandıktan sonra vücudunuzdaki ölü deriler giderken son derece sağlıklı ve pürüzsüz bir tene sahip olursunuz. 

5. XHANTHOS :  Xhanthos Likya’nın başkenti olup aynı zamanda en büyük kentidir. Tarihi değerler ile birlikte fotoğraf çekilme imkânı bulunan bölgede kısa bir mola verilmektedir. 
 

 

 

Fethiye Ölüdeniz Jeep Safari Turu 

Fethiye Ölüdeniz’de Jeep safari turu birçok kişinin aktivite planına eklediği en eğlenceli aktivitelerden biridir. Diğer safari turlarına göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Jeep ile seyahat yapmak da güvenli olması nedeniyle daha popüler hale gelmektedir. Jeep safari turu ile diğer safari turları gibi doğayla iç içe Ölüdeniz manzarası eşliğinde adrenalin dolu eğlenceli vakit geçirme imkânı sağlamaktadır. 

 

Fethiye Ölüdeniz Jeep Safari Turu Kaç Kişiliktir? 

Jeep safari araçları 8-10 kişiliktir. Rehberler eşliğinde gerçekleştirilen bu safari güvenlik önlemleri alınmaktadır. 

 

Jeep Turu İçin Eğitim Gerekli Mi? 

Safari turu gerçekleştirilmeden önce bilgilendirme ve kısa bir eğitim verilir. Bu rehberlerin kılavuzu ile mükemmel doğa harikaları kişilere tanıtılır. Engebeli arazilerde tozlu, taşlı, çamurlu dağ yolları ve nehirlerden geçerek bu doğa sporu adrenalin tutkunlarının güzel vakit geçirmesini sağlar. 

Fethiye jeep safari turu sabah 8 gibi başlayıp yaklaşık olarak 17.30 da son bulan tam günlük doğayla iç içe bir aktivitedir. Bu bölgedeki turlar nisan ile ekim ayları arasında yapılmaktadır.

 

Fethiye Ölüdeniz Jeep Safari Turu Fiyatları Nedir? 

Bu turların fiyatı değişkenlik göstermekle beraber ortalama olarak 750TL’dir.  

 

Jeep Safari Turu İçin Neden Hanuman Travel Tercih Edilmeli? 

Hanuman Travel, Fethiye Ölüdeniz’de doğal güzellikler içinde güvenli, uygun fiyatlı ve eğlenceli aktiviteler yapma fırsatı sunmaktadır. Hanuman Travel sizlere sunulan farklı ve extrem aktivite seçenekleriyle tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlar.

Program

Fethiye Jeep Safari Tur Planı

08:00  Kahvaltı Saati

08:30  Otelden Jipler ile alınış

10:00  Yakapark ziyareti

11:30  Saklıkent ziyareti 

12:30  Öğlen yemeği / İsteğe göre Zipline + Rafting

15:00  Çamur banyosu

16:30  Xhanthos Antik Kent Ziyareti

17:30  Otele dönüş

 

Fiyatlar

1 Nisan 2023 - 30 Haziran 2024

1400

Yorumlar

Paylaş:

İlginizi Çekebilir

GİFT KART... En Sıradışı Hediye Ölüdeniz

GİFT KART

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

24 hrs

  • Fiyat 5000
Fethiye- Kayaköy - Ölüdeniz ATV motor kiralama, ATV safari turu, günlük ATV kiralama fiyatları ve ATV turları fiyatları 2022. Online rezervasyon - Koşulsuz İade 4x4 Deneyimi Kayaköy - Fethiye

Fethiye ATV - Quad Bike Safari Turu

Muğla / Fethiye / Kayaköy - Fethiye

3 hours

  • Fiyat 1650
Fethiyeden her gün kalkışlı turlarımız ile bu yaz Dalaman Çayında rafting keyfi uygun fiyat avantajı ile sizi bekliyor. Dalgalarla eğlence Dalaman

Rafting

Muğla / Dalaman / Dalaman

  • Fiyat 3000
Fethiye - Ölüdeniz koylarında ve göcek adalarında özel kiralık tekne turu, günlük tekne turu fiyatları ve en iyi tatil aktiviteleri için şimdi iletişime geçin Ölüdeniz Tekne Turları Ölüdeniz

Ölüdeniz Tekne Turu

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

10.00 - 16.00 saatleri arası

  • Fiyat 1700