Fethiye- Ölüdeniz ATV Kiralama - Quad Bike Safari Turu

Fethiye ATV - Quad Bike Safari Turu

Muğla / Fethiye / Kayaköy Adres: Kayaköy / Fethiye-MUğla

Aktivite Süresi: 3 hours

Ücretsiz İptal Süresi: 24

Fethiyenin en güzel yerlerine doğru bir yolculuğa çıkacağınız Atv Safari Turu; otelinizin konumuna göre tesisinizden alınmanız ve başlangıç yeri olan;  eşsiz, tarihi ve doğal patikalarından geçerek Kayaköy’e gelmeniz ile başlar.

 Kısa bir test sürüşü ve 4x4 otomatik araçlarımızın nasıl kullanılacağının eğitiminden sonra  ehliyet ve profesyonel sürüş tecrübesi gerektirmeyen ATV Turumuzda 200cc lik 4 tekerlekli motorlarımız ile  keyifli doğa gezisi için harekete geçiyoruz.

Turumuz Fethiye Kayaköy’de başlayıp eşsiz orman yeşilliklerinin içerisinde devam etmektedir. Sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceğiniz bu turda ATV Motorumuzu tek başınıza kullabileceğiniz gibi 2 kişi de binebilirsiniz. 

Çam ormanları arasında muhteşem doğası ve eski medeniyetlere dayanan tarihi Kayaköy Kent'ini gezmenin en keyifli yollarından biri Kayaköy ATV Safari Turumuzdur.  ATV Turlarımız 1,5 saat motor üzerinde geçirdiğiniz saat ile birlikte toplam  3 saat sürmektedir ve tatil planınıza göre gün içerisinde 4  farklı saatte tur seçimi yapabilirsiniz. Transfer araçlarımız ile seçtiğiniz saatlere göre sizleri otelinizden alıp safari sonrasında tekrar otelinize bırakıyoruz.  

n biri de çocukların ATV ye binip binemeyeceği. 12 yaşından küçük çocuklar ATV safari turuna katılamıyor. 12 yaşından büyük çocukların da bu tura katılmadan önce bütün güvenlik önlemleri alınıp uygun kıyafetler giydirilmesi gerekmektedir.   ATV kullanımında da yaş sınırı 16’dır.

 

Ölüdeniz’de ATV Safari Turu İçin Eğitim Almaya Gerek Var mı?

•        Merak edilen bir diğer konulardan biri de ATV safari turunun nasıl yapıldığı. Kısa bilgilendirme eğitiminden sonra alanlarında antrenman yapılır. Bu antrenmandan sonra belirtilen rotada ölüdeniz manzarası ile tur yapılır.

 

Fethiye Ölüdeniz ATV Safari Turu Fiyatları?

•        ATV safari turunun fiyatı da merak konusudur. Fiyatlar ATV’ye binen kişi sayısına ve araç yapısına göre farklılık gösterir. Fethiye Ölüdeniz’de ortalama ATV safari turu fiyatları 800TL’dir.

Fethiye ATV Safari Ne Kadar Sürer? 


Fethiye Ölüdeniz manzarası ve mükemmel doğası içinde Kayaköy - ATV Safari Turumuz sizlerin güzel vakit geçirmenizi sağlamaktadır. ATV turu 1,5 saat ATV üzerinde geçmekle birlikte toplam üç saat sürmektedir. Tatil planınıza göre 4 farklı saate tur seçimi yapabilme imkânı sağlanmaktadır.

Program

Transfer Saatleri :

 09.00  - 11.00 - 13.00 - 15.00 - 17.00

Aktivite Zamanları:          Her gün 5 defa

Fiyata dahil hizmetler:    Ulaşım - Sigorta - Rehberlik - Ekipman ve Yakıt

Ekstra hizmetler:             Fotoğraf Çekimleri - Kişisel harcamalar

*Fiyat ,tek araçta 2 kişilik ücreti kapsamaktadır.

 

Fiyatlar

1 Nisan 2023 - 30 Haziran 2024

1650

Yorumlar

Paylaş:

İlginizi Çekebilir

GİFT KART... En Sıradışı Hediye Ölüdeniz

GİFT KART

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

24 hrs

  • Fiyat 5000
Fethiye Jeep Safari Turu ile Saklıkent Kanyonu, Rafting, Antik kentler ve Çamur banyosunun tadını çıkarın Jeep safari fethiye fiyatları 2022 Fethiyeyi keşfet Fethiye/Merkez

Jeep Safari

Muğla / Fethiye / Fethiye/Merkez

8 hours

  • Fiyat 1400
Rodos Turu... Rodos Turu Fethiye/Merkez

Rodos Turu

Muğla / Fethiye / Fethiye/Merkez

8 hrs

  • Fiyat 2870
Ölüdeniz dalış turu fiyatları, fethiye deneme dalışı,  2022 indirimli fiyatlar, erken rezervasyon fırsatı, online ödeme seçeneği ile. Maviliklerin derinliklerine Ölüdeniz

Dalış

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

3,5 hrs

  • Fiyat 2000