Fethiye - Ölüdeniz - Kayaköy At Safari Turu, At Biniciliği,

Fethiye At Safari Turu

Muğla / Fethiye / Ovacık Adres: Hisarönü - Ovacık

Aktivite Süresi: 3 hours

Ücretsiz İptal Süresi: 24

Kayaköy at safari turuna katılmak için tatilinizden 3 saat ayırmanız yeterlidir.  Aktivite saatini ise tatil planınıza göre günün 3 farklı zamanından seçebilirsiniz.  Kayaköy At Turu ile eşsiz doğa manzarası ve çam kokulu ormanlar arasında mükemmel bir macera turu yapabilir, sevdiklerinizle eğlenceli bir macera turu yapabilirsiniz. Sizleri; çocukların, yaşlıların ve ilk defa ata bineceklerin rahatlıkla katılabileceği bir aktivite bekliyor. 

Sabah Turu  (08:00)

Aktivitemiz siz misafirlerimizin otellerinizden alınıp Hisarönü'nde bulunan başlama noktamıza getirilmenizle başlar. Rehberlerimiz eşliğinde 1,5 saatlik bir at safari tutu sizi beklemektedir.   Ölüdeniz 'in eşsiz Kumburnu manzarasını yukarıdan görebileceğimiz bir alanda 30 dakika ara vererek dinleniyoruz.  Atlarımızla beraber unutulmaz fotoğraflar çekildikten sonra patikalardan atlarımızı sürerek dönüş yoluna geçiyoruz. Heyecan isteyenler ve amatörler, bu turumuzu seveceksiniz.

Öğleden Sonra Turları ( 15:00 ve 18:00)

Hisarönü'nden başlayan bu turumuzda Kayaköy patikalarında dolaştıktan sonra başlangıç noktasında son bulmaktadır. Bu turumuza ait güzergâh daha kolay ve rahat yollardan oluştuğu için ilk defa ata binenler, yaşlılar ve çocuklar için daha uygundur.  

Sabah ve öğle turlarında farklı rotalar kullanılmaktadır ve ücretleri aynıdır.  

Fethiye Ölüdeniz At Safari Turu 

Ölüdeniz Kayaköy’de At safari turları genç, çocuk ve yaşlı birçok yaş grubuna hitap eden bir doğa sporudur.

At Safari Turu Tehlikeli Mi? 

At safari turu için uysal atlar seçilip eğitilir. Bundan dolayı tehlikeli bir doğa sporu değildir. Safari turuna başlamadan önce diğer safari turlarında olduğu gibi bilgilendirme ve kısa bir eğitim sunulmaktadır. Bu eğitim sayesinde daha önce hiç ata binmemiş ve at safarisine katılmamış kişiler de rahatlıkla bu safariye katılabilir. Güvenlik amacıyla bu turlar eğitmenlerin rehberliğinde yapılmaktadır. Ve bu turlar konvoy şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Çocuğumla At Safari Turu Yapabilir Miyim? 

At safarisi özellikle çocuklu ailelerin doğa içerisinde keyifli zaman geçirebilmek için çokça tercih edilen bir safari turudur.  7 yaşından küçük çocukların eğitmenleri uygun görmesi durumunda ebeveynleriyle aynı ata binerken 8 yaş ve üzeri çocuklar ise ayrı ata binebilirler. 

Fethiye mükemmel bir doğa ile at safari turu eğlenceli vakit geçirmeniz için hizmet verilmektedir. Bu turlar tatil planınıza göre sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki farklı vakitte yapılmaktadır. 

Fethiye Ölüdeniz Kayaköy At Safari Turu Fiyatları 

Kayaköy At Safari Turu boyunca güvenlik için görevliler ve eğitmenler sizinle birlikte olmaktadır.  Bu turun fiyatı ise ortalama olarak 600 TL’dir. 

Program

Transfer Saatleri :

Sabah                 : Ölüdeniz : 08:40  -  Hisarönü : 08:30 -  Ovacık : 08:30

Öğleden sonra 15:00 Turu  :  Ölüdeniz : 15:10  -  Hisarönü : 15:00 -  Ovacık : 15:00  

Akşam Üzeri 18:00 Turu  :  Ölüdeniz : 18:10  -  Hisarönü : 18:00 -  Ovacık : 18:00  

Aktivite Zamanları: Her gün 3 defa

 

Fiyatlar

15 Nisan 2023 - 31 Ekim 2024

1100

Yorumlar

Paylaş:

İlginizi Çekebilir

Efes Antik Kenti... Tarihi Keşfet İzmir-Efes

Efes - Pamukkale Konaklamalı Tur

İzmir / Efes / İzmir-Efes

1 night -2 days

  • Fiyat 3750
GİFT KART... En Sıradışı Hediye Ölüdeniz

GİFT KART

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

24 hrs

  • Fiyat 5000
Fethiye- Ölüdeniz koylarında özel tekne turları fiyatları ve günlük tekne turu fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, online rezervasyon yapabilirsiniz. Fethiye 12 Adalar Tekne Turu Fethiye/Merkez

12 Adalar Tekne Turu

Muğla / Fethiye / Fethiye/Merkez

10.00 - 18.00 saatleri arası

  • Fiyat 1000
Fethiye- Hisarönü - Kayaköy - Yanıklar at çiftliği ve at safari turları, at turları ve fotoğraf çekimi, online rezervasyon, ücretsiz iptal ve hanuman güvencesi. Safari Turları Ölüdeniz

Fethiye At Safari Turu

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

3 hours

  • Fiyat 1100