Hanuman Travel | Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fethiye- Ölüdeniz | Yamaç Paraşütü, Paraşüt Fiyatları 2022

Yamaç Paraşütü

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz Adres: Ölüdeniz, Belcekız Tatilköyü, 227. Sk., 48340 Fethiye/Muğla

Aktivite Süresi: 2 Saat

Ücretsiz İptal Süresi: 24

Ofisimizde bulustugumuz yolcular ile sedir ve çam ağaçlarının arasından yapılan bu kısa ama doyumsuz yolculuk sonrası  kalkış alanına ulaşılır. 

Kalkış alanında yolculara, pilotlar tarafından uçuş ve kalkış ile ilgili güvenlik prosedürleri anlatılır.

Kalkıştan hemen önce pilot ve yolcu kuşanır, güvenli bir uçuş için pilot son kontrolleri bir kez daha yapar.

Dağdan süzülebilmek için en uygun rüzgâr beklenir.

Rüzgârın uygun bir şekilde esmesiyle birlikte paraşüt rüzgarla dolar ve birlikte birkaç adım atıldiktan sonra koşuya baslanir. Böylece havadaki sihirli anlar başlamış olur.   

Şimdi geriye yaslanıp rahatlamalı ya da hayatınızda tadabileceğiniz en güzel heyecanla muhteşem manzaranın tadını çıkarmalısınız.

Uçuş esnasında yolcunun tercihine bırakmak kosuluyla ; heyecanlı  dönüşler, akrobasi manevraları (wingovers) ve daha uzun uçmayı sağlayacak termik uçuşları yapılır.

Eğer yolcu havada ailesi ya da arkadaşlarıyla birlikte uçmak isterse uygun hava koşullarında pilotlar gökyüzünde bir araya gelirler.

Pilotlar yolcuyla sohbet ederek havada mutlu olduğundan ve iyi vakit geçirdiğinden emin olurlar.

Uçuş aninda yaklaşık 25-30 dakika, yolcular tarihi bölgeleri havadan görerek, pilotların anlatımıyla bilgi sahibi olurlar. Aynı zamanda kuş bakışı muhteşem Ölüdeniz manzarasının tadını çıkarırlar. 

Pilotlar da bütün bu güzel anları ölümsüzleştirmek için profesyonel kameralarla fotoğraf ve videolari kayit altina alirlar. 

İniş anı ise, bütün yamaç paraşütü deneyiminin en kolay kısmıdır. Yere yaklaşırken pilotlar iniş ile ilgili yolcuları bilgilendirirler. İniste pilot yolcuya önce beklemesini, ardından ayağa kalkacağı zamanı söyler. 

Tandem (çift kişilik) yamaç paraşütü uçuşu için yolcunun herhangi bir deneyime sahip olmasına gerek yoktur, bütün kontrol profesyonel ve deneyimli pilotlarımızdadır. Bu deneyimin yaninda, siz yolcularimiz transafer araclarimiza bindiginiz andan, ucusun bitis anina kadar sigortalasiniz. 

Hanuman olarak hep soyledigimiz gibi ; "Siz hayal edin, biz gerceklestirelim. " :) 

 

Fiyatlar

1 Nisan 2022 - 31 Ekim 2022

2200

Yorumlar

équipe très agréable, souriante et sympa, ils sont à votre écoute vous demande si tout se passe bien prennent plein de photos avec belles vue à prix abordable, vol plaisant avec magnifique vue

Guys, you are the best! Denise, Thanks so much for the adrenaline and great flights! And the delicious dinner is impressive! See you next time!

Guys, you are the best! Denise, Thanks so much for the adrenaline and great flights! And the delicious dinner is impressive! See you next time!

Paylaş:

İlginizi Çekebilir

Rodos Turu... Rodos Turu Fethiye/Merkez

Rodos Turu

/ / Fethiye/Merkez

8 saat

  • Fiyat 900
Fethiye- Hisarönü - Kayaköy - Yanıklar at çiftliği ve at safari turları, at turları ve fotoğraf çekimi, online rezervasyon, ücretsiz iptal ve hanuman güvencesi. Safari Turları Ölüdeniz

Fethiye At Safari Turu

Muğla / Fethiye / Ölüdeniz

3 hours

  • Fiyat 450
Dalyan Turu... Dalyan Turu Fethiye/Merkez

Dalyan Turu

/ / Fethiye/Merkez

  • Fiyat 650
Pamukkale... Bembeyaz Dünyaya Yolculuk Pamukkale

Pamukkale

/ / Pamukkale

  • Fiyat 900